TattooTycoon Free

TattooTycoon Free 1.00

Tatuujcie swoje ciała, by Was matka nie poznała

Zalety

  • Ładna grafika
  • Rozbudowany swiat
  • Silny wątek ekonomiczny

Wady

  • Wersja Free zawiera pewne ograniczenia

Bardzo dobry
8

TattooTycoon Free to darmowa gra na telefony z platformą Java. Polega ona na zarządzaniu salonem tatuażu. Jeśli więc masz artystyczne ambicje lub po prostu lubisz dziary, to gra może Ci się spodobać.

TattooTycoon Free korzysta ze sprawdzonego pomysłu. Twoim zadaniem, jako menedżera salonu tatuażu, będzie zarabianie pieniędzy, obsługa klientów oraz dbanie o reputację firmy. Tylko od Ciebie zależy jak urządzisz studio, jakich zatrudnisz artystów i jak będą o Tobie mówili na mieście.

Podobnie jak w innych grach typu Tycoon, zadanie wcale nie jest łatwe, bo grę zaczynasz od zera. Musisz więc urządzić salon, skompletować sprzęt, zatrudnić pracowników, a nawet samemu zacząć się szkolić. W tym fachu bardzo łatwo o wpadkę, dlatego nie warto żałować pieniędzy na szkolenia i dopracowywanie własnego stylu. Od Twojej reputacji zależy to, jakie pieniądze będziesz zarabiać.

TattooTycoon Free to świetna gra ekonomiczna. Ładna grafika i dosyć rozbudowany system gry oraz liczne zadania sprawiają, że można się naprawdę wkręcić. Jeśli po cichu marzysz o tatuażu lub po prostu lubisz dobre gry ekonomiczne, TattooTycoon Free powinna Ci się spodobać.

Najczęściej pobierane Strategiczne na Java

Więcej
TattooTycoon Free

Download

TattooTycoon Free 1.00

Opinie użytkowników o TattooTycoon Free